Aksiyon Filmi Önerileri

19 Mar 2017
admin

Yeni Nesil Ajan 3

Vin Diesel’in yeni filmi Yeni Nesil Ajan 3 aksiyon filmleri serisinin başında yer alan bir film. Uzun zamandır gözlerden uzak bir hayat süren Cage’in nasıl bir maceraya atılacağını gelin beraber izleyelim.

Baskın Günü

baskın günü, baskın günü türkçe dublaj izle

Hırsızlık yaparken yakalanan bir adamın sorgusunda ortaya çıkan bilgilere inanamayacaksınız. Baskın günü filmini izlemek için tıklayabilirsiniz.

Özel Kargo

özel kargo izle, özel kargo filmini izle

Başrollerinde Bruce Wills’in yer aldığı bu film Aksiyon kategorisinde yayınlanan vasat filmlerden bir tanesi. Senaryosu normal televizyon filmlerini aratmayan bu filmde mafya liderleri ile karşı karşıya gelecektir. Boş zamanınızda izlenecek bir film.

Özel kargo filmini izlemek için tıklayınız.

Hayalet Avı

hayalet avı izle, hayalet avı filmini izle, hayalet avı türkçe dublaj

Çok iyi bir polis Memuru olan Timur hayatında hep iyi bir polis olma yolunda ilerlemektedir. Kız arkadaşının kaçırılması ile, hayatında yapmamış olduğu bütün kanunları çiğnemesi gerekecektir. Kız arkadaşını kurtarırken yasa dışı bir örgüt ile tanışır.

Hayalet avı filmini buradan izleyebilirsiniz.

Yakuza Apocalypse

yakuza izle, apocalypse izle, yakuza filmini izle

Yakuza adı verilen bir örgüt her kötü işi yapmaktadır. Bu yakuza’da Kamiura en büyüktür. Akıllarda onun hep yenilmez olduğu vardır; aslında işin gerçeği onun bir vampir olmasıdır.

Yakuza filmi ve daha bir çok filmi buradan izleyebilirsiniz.

Max Steel

max steel izle, max steel filmini izle

Babasını kaybetmesiyle hayatı tamamen değişen ana karakterimiz annesiyle beraber bir kasabaya gitmeye karar verir. Buradaki insanların babasını çok iyi tanıdığını farkeder. Babasının eski arkadaşlarından bir tanesiyle karşılaşır ve babasının daha önceden çok önemli bir keşfin sonuna geldiğini öğrenir. Steel adlı bir yaratıkla karşılaşır ve vücudunun bu steel adlı karakterle birleştiğinde vücudunun bütün enerjisini kullanabildiğini farkeder.

Max Steel filmini buradan izleyebilirsiniz

Görevimiz Tehlike 5

görevimiz tehlike 5, görevimiz tehlike 5 altyazılı izle

Tom Cruise ve özel ekibi ile bugüne kadar çekilen bütün seri filmlerinden daha zor bir göreve gelmiştir. IMF’yi hedef alan bir grubu engellemek ve bunu hızlı bir şekilde yapması gerekmektedir.

  • Yorumlar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?