Savaşçı 27.Bölüm izle

26 Ara 2017
admin

Fox TV’nin bu sezona damgasını vuran dizisi Savaşçı, 26. Bölüm itibariyle izleyicilerine aksiyon dolu bir görsel şölen yaşatıyor. Özel Kuvvetler Komutanlığına kamuoyunda bilinen ‘Bordo Bereliler’ ismiyle devam eden bir mensup timin hikayesi ele alınıyor. Albay Halil İbrahim Kopuz ve Yüzbaşı Kağan Bozok’un hapisten çıkıp tekrardan göreve dönmeleri konu alınıyor. Siz de bu hafta Savaşçı 27.Bölüm izleyerek, muhteşem sahneleri takip altında tutabilirsiniz. Yapımcılığını Limon Filmin üstlendiği Savaşçının yönetmen koltuğunda da Murat Saraçoğlu yer alıyor. Dizinin senaryosu ise Süleyman Çobanoğlu tarafından ele alınıyor.

savaşçı 26 ve 27.bölüm

Savaşçı 26. Bölümde Neler Oldu?

Kırlangıç paşa, oğlu Albay Kopuz’un yakın arkadaşı Pia ile ilgili şüphelerinde haklı çıkmıştır. Pia aslında Temo yüzünden Alpay Kopuz’un hayatına girmiştir. Albay Kopuz’un ise henüz bu gelişmelerden haberi yoktur. Masum bir şekilde Pia’nın evinde onu beklemektedir. Uzun süre büyük bir gurur ve onur ile üzerinde taşıdığı üniformasını bırakmak isteyen Haydar Yüzbaşı ise henüz kararından vazgeçmemiştir. Kağan Yüzbaşı aniden devreye girerek Haydar Yüzbaşı’yı kararından döndürmeyi başaracaktır.

Savaşçı 27.Bölüm Fragmanı

Savaşçı 27.Bölüm izleyecek olan kullanıcılar bu hafta sunulmuş olan fragmanla heyecanlarını daha fazla arttırdılar. Muhteşem sahnelerin yer aldığı fragmanda pek çok kullanıcı dizi gününü bekliyor. Yüzbaşı Kağan, içten oluşturduğu yeni timi ile beraber görev dağılımlarını daha geniş bir alan üzerinden yapıyor. Teröristlerin bulunduğu alanlara yeni saldırıların yapılacağı bu süreçte onları bölgeden tamamen temizlemek hedefleniyor. Albay Halil İbrahim Kopuz ile ortak yürüttüğü çalışmalar dahilinde eş zamanlı saldırılar ile teröristlerin mağlup olacağı bir aksiyonun içerisinde yer alabileceksiniz. Savaşçı 27.Bölüm izleyen kullanıcılar diğer dizilere göre çok daha can alıcı sahnelerin olması sebebiyle bu diziyi öncelikli planda tutmaktadır.

Takibini sağlamak ve önemli sahneleri yakından görebilmek açısından Fox TV’yi takip edebilir, Savaşçı 27.Bölüm izleme fırsatlarına ulaşabilirsiniz. Muhteşem oyuncu kadrosu ile göz kamaştıran ve özel ekipmanlarla çekilmiş savaş sahneleri sayesinde gerçeği andırmayan bir ortam oluşturan Savaşçı, bu alanda ki başarısı ile her geçen gün öne çıkıyor.

  • Yorumlar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?